Niezawodne kołki uniwersalne

Po wielu próbach, testach i montażach w wielu podłożach, znaleźliśmy najlepsze kołki, które każdy monter powinien mieć w swojej skrzynce.

Kołki SFXP firmy Wkręt-Met, bo o nich mowa, świetnie trzymają się w wielu podłożach, takich jak beton, gazobeton, gips, cegła czy ceramika. Struktura koszulki pozwala na „skręcenie” się jej podczas montażu wkręta, dzięki czemu zwiększa swoją objętość i mocno osadza w podłożu. Nawet w płycie KG jest w stanie się zamontować coś w miarę lekkiego (na pewno nie szafki kuchenne wypełnione talerzami 🙂 )

Ich charakterystyczny czerwony kolor koszulki jest dodatkowym atutem, bo łatwo je zlokalizować w skrzynce. No i wkręt na krzyżak – bez zbędnych utrudnień klasycznym bitem PH2 można działać.

Minusem jest ograniczona rozmiarówka to znaczy grubości występują od 5 do 12mm średnicy, zaś długość koszulki jest stała.

Odpowiednikiem jest kołek 4all firmy Rawlplug. Wytrzymałe tworzywo, ocynkowany wkręt i możliwość montowania w różnych podłożach (m.in. beton, karton-gips, cegła, pustak, bloczek) to same atuty. Te są w kolorze niebieskim. Dostępne w kilkunastu wariantach rozmiarowych.

Opinie naszych klientów:

„Kołki są super, bo jadę na montaż do klienta i nie muszę się zastanawiać, czy tam jest cegła, pustak czy coś innego. Po prostu wiercę, montuję i wiem, ze jest dobrze”

Tomasz

„Jestem zaskoczony, jak dużo te kołki wytrzymują. Zawsze mam przy sobie kilka blistrów, bo nigdy nie wiadomo jaka awaria się trafi. Innych kołków praktycznie nie używam”

Sebastian, elektryk

Dostępne opakowania w blistrach lub kartonach.

A czy Ty już testowałeś kołki SFXP lub 4all? Podziel się opinią.

Kołki SFXP firmy Wkręt-Met