Konstrukcje drewniane są nie tylko użyteczne, ale i piękne. Przekona się o tym każdy, kto będzie miał z drewnem do czynienia.
Łączenie drewna bez użycia wkrętów i gwoździ
Łączenie drewna bez użycia wkrętów i gwoździ.

Drewno to bardzo wdzięczny a zarazem trwały materiał. Drewno stało się naszym wyzwaniem i naszą pasją. Tworzymy coraz to ciekawsze i bardziej skomplikowane konstrukcje, od tarasów i wiat, przez altany i drobną architekturę ogrodową aż po „wymysły” naszych Klientów, którzy mają pomysł, ale nie wiedzą jak coś wykonać, jak zaplanować, jak sprawdzić rozkłady itp.

I w takich sytuacjach należy zgłosić się do nas 🙂

Oferujemy nie tylko przełożenie pomysłu na projekt, ale przede wszystkim doradztwo materiałowe i rzetelne wykonanie zlecenia. Wizualizacja 3D pozwala zleceniodawcy na pełne wyobrażenie tego, co ma powstać, a także przewidzieć pewne rzeczy (ułożenie względem światła słonecznego, otoczenie roślin, kolorystykę i wiele więcej). Zobacz nasze realizacje i pomysły TUTAJ

„BLACHBUD” to nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych, farb, narzędzi i wszystkiego potrzebnego do remontu (zobacz nasz SKLEP). Blachbud to również warsztat blacharsko-dekarski, gdzie wykonujemy obróbki dekarskie, czapy kominowe i wiele innych elementów z blach.

Blachbud to marka- od 1973 roku nasze drogi szły w różnych kierunkach, ale zawsze naszą pasją były blacha i drewno. Wracamy więc do starodawnych technik, takich jak opalanie i olejowanie drewna, łączenie bez wkrętów i śrub, czy choćby zaklepywania blach.

Zapraszamy do kontaktu, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy do współpracy 🙂

Similar Posts