#dobreBoPolskie

Jak często sprawdzasz kraj pochodzenia produktu, który kupujesz? Czy jesteś świadomym konsumentem?

Od wielu lat wspieramy akcję #dobreBoPolskie oraz #produktPolski poprzez sprzedaż towarów wyprodukowanych u nas w kraju, przez lokalne firmy z polskim kapitałem, a także przez firmy rodzinne. I tak nie tylko rynny, cegła czy farby są od rodzimych producentów, ale i obuwie robocze, artykuły metalowe czy elementy do kanalizacji.

Dlaczego to jest takie ważne?

Wspierając polskie firmy (producentów i sprzedawców) sprawiasz, że płacą oni podatki właśnie w Twojej gminie/mieście/województwie. Dzięki temu samorządy mają większe fundusze na rozbudowanie infrastruktury, na remonty szkół, place zabaw czy lokalne imprezy. A poczucie satysfakcji jest tym większe, im bardziej świadomie kupujesz.

Niektóre z polskich marek związane są z nami już od dekad. Na przykład producent chemii budowlanej #Cekol – ich produkty sprzedajemy od 20 lat! System rynnowy #Bryza cieszy się zaufaniem Klientów od ponad 15 lat. Również profile do suchej zabudowy, śruby, papy, chemia budowlana i środki do pielęgnacji roślin, drabiny, niektóre narzędzia, zaprawy i wiele wiele więcej naszego asortymentu wyprodukowano w Polsce właśnie!

Jesteśmy lokalnymi patriotami, dlatego wspieramy też wiele lokalnych inicjatyw związanych z kulturą, młodzieżą oraz pomocą potrzebującym.

Zapraszamy na zakupy i do współpracy 🙂

#wspieramLokalnie

„Blachbud” M. Jaguszewska